Kliknij i zgłoś się do turnieju!

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Zgłoszenie małoletniego uczestnika

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Turniejowe ABC, czyli

dokumenty do pobrania

Kurek, Leon, Nowakowski, te nazwiska znają wszyscy. Kto nie chciałby choć przez chwilę poczuć się jak jeden z nich? Wydaje się to trudne, jednak nic prostszego. Wystarczy wziąć udział w turnieju BOS i poczuć się jak jedna z gwiazd.

 

Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski oraz Fundacja Absens Carens serdecznie zapraszają mieszkańców Białołęki i Warszawy do udziału w cyklu turniejów siatkarskich „VolleyBOS – Amatorska Liga Siatkówki”. Zawody rozgrywane będą w kategorii OPEN w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21. Będzie nowa formuła - dwa turnieje eliminacyjne - w dniach 20 listopada i 11 grudnia oraz turniej finałowy 19 grudnia. Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Oprócz spełnienia marzeń o rozegraniu zawodów niczym prawdziwy profesjonalista, dla najlepszych przewidziane zostały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary. Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników rozgrywek, wyłoniony zostanie MVP całego turnieju.

 

Zapisy już ruszyły, a udział można zgłaszać poprzez stronę internetową Białołęckiego Ośrodka Sportu: www.bos.waw.pl.

Dodatkową atrakcją turnieju będzie przygotowana przez Fundację Absens Carens wystawa historyczna, której motywem przewodnim jest walka o niepodległość. Składać się na nią będzie 10-12 plansz z historycznymi materiałami i anegdotami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Spodziewamy się wielkich sportowych emocji oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do BOS!

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.