Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

Czym się zajmujemy

> Sport i rekreacja

Wiemy jak ważne miejsce w życiu zajmuje sport i rekreacja i jakie korzyści płyną z aktywności fizycznej. Promujemy sport i wszelką aktywność ruchową oraz zachęcamy do bycia aktywnym. Mamy także świadomość, że w zależności od statusu materialnego i społecznego dostępność do różnych zajęć jest ograniczona. Wychodząc naprzeciw realiom i potrzebom szukamy finansowania i organizujemy różne formy aktywności dopasowane do wieku oraz poziomu uczestników. Są to warsztaty, pokazy oraz turnieje i rozgrywki.

Organizacja wydarzeń

Zorganizujemy lub pomożemy zorganizować każde wydarzenie. Od pomysłu, poprzez plan, po produkcję i przeprowadzenie wydarzenia. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz pomysłami. Wiemy gdzie czekają zagrożenia, znamy mocne i słabe strony organizowanych wydarzeń. Z naszą pomocą unikniesz niechcianych sytuacji, a Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe.

Nasz zespół menadżerów jest gotowy do działania. Ty decydujesz, kiedy będą mogli pokazać swoje umiejętności.

> Wolontariat

Wolontariat jest istotnym elementem działania większości organizacji oraz imprez sportowych a także kulturalnych. Sprawnie działający wolontariat to nie tylko wymierne wspaarcie, ale również dodatkowa szansa rozwoju samej organizacji. Zajmujemy się analizą potrzeb organizacji, tworzeniem oferty, rekrutacją wolontariuszy, koordynacją oraz budowaniem indywidualnej marki wolontariatu.

> Trening mentalny

Korzystając z wielu narzędzi obszaru psychologii oraz treningu mentalnego oferujemy wsparcie w dążeniu do realizacji zarówno celów prywatnych, biznesowych jak i sportowych. Opracujemy i wdrożymy profesjonalne działania dopasowane do Twoich potrzeb niezależnie od poziomu sportowego, rodzaju prowadzonej działalności czy rangi zawodów. Pomagamy kształtować i rozwijać umiejętności niezbędne w sytuacjach startowych i życiu zawodowym. Uczymy jak radzić sobie z presją, jak wyznaczać odpowiednie cele i budować pewność siebie.

Szkolenia

Nasi psycholodzy, pedagodzy i menedżerowie chętnie dzielą się wiedzą i wypracowanymi rozwiązaniami z innymi prowadząc szkolenia i warsztaty między innymi z: koordynacji wolontariatu, umiejętności liderskich, procesów grupowych, sytuacji kryzysowych, zarządzania w sytuacjach stresujących, pierwszej pomocy, kreatywności, budowania marki...

PR i marketing

Oferujemy planowanie, koordynację, realizację działań reklamowych i wizerunkowych dla instytucji sportowych, zawodników, klubów sportowych i organizatorów wydarzeń. Przywiązujemy szczególną uwagę do kreacji profesjonalnego produktu. Przygotowujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dopasowane do strategii danej marki i odbiorców. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, unikalna wiedza na temat środowiska sportowego, znajomość specyfiki pracy z gwiazdami sportowymi, influencerami, sponsorami i ambasadorami.

Czym się zajmujemy