Kliknij i zgłoś się do turnieju!

Zadanie realizowane w ramach programu

Turniejowe ABC, czyli

dokumenty do pobrania

Regulamin

Ważne dokumenty

Z rakietką ku niepodległości to kontynuacja projektu, który z powodzeniem był realizowany w 2021 roku. W pierwszej edycji w 12 turniejach w całej Polsce udział wzięło niemal 1800 uczestników w różnym wieku, w kategoriach dziecięcych, młodzieżowych, ale także dorosłych.

Obecny projekt realizowany jest w ramach projektu Mikro Granty 2, którego operatorem jest Fundacja Orły Sportu. Projekty, które otrzymały dofinansowanie, z założenia skierowane są do dzieci i młodzieży. Oznacza to, że ta edycja minimalnie różni się od tej z 2021 roku. Nie zmienia się natomiast cel. Chcemy promować sport, postawy prozdrowotne, a jednocześnie chcemy podkreślić postawy patriotyczne oraz uczcić kolejną, 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Po dwóch latach wracamy do Białej Podlaskiej, gdzie wiadomość o organizacji turnieju przyjęto z dużym entuzjazmem. Tym razem turniej zostanie rozegrany w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej przy ul. Sportowej 7. Rywalizacja toczyć się będzie w podziale na dziewczynki i chłopców w kategoriach wiekowych: 2013 i młodsi, 2009 - 2012 oraz 2005 - 2008. Dla wszystkich uczestników Organizator przewidział pakiety startowe, a dla najlepszych puchary i drobne nagrody.

Nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach ufundował Prezydent Miasta Biała Podlaska.

 

Turniej Z RAKIETKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI został obięty patronatem przez Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

 

Zadanie ,,Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”.

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.