Wyślij swoje zgłoszenie

Regulamin

Ważne dokumenty

Orlen 2023 European Youth Championships – Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Tenisie Stołowym to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 14 – 23 lipca 2023 roku. Mistrzostwa organizowane pod egidą Europejskiej Unii Tenisa Stołowego, są jedną z najważniejszych imprez tenisa stołowego organizowanych w tym roku na Starym Kontynencie. Rywalizacja toczyć się będzie w Arenie Gliwice.

 

W związku z organizacją tego wydarzenia, Organizator, Polski Związek Tenisa Stołowego, poszukuje wolontariuszy. Jeżeli chcesz być częścią Orlen 2023 European Youth Championships – Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Tenisie Stołowym, chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji dużego wydarzenia sportowego, szukasz pomysłu na wakacje, a może ciekawi Cię jak wygląda organizacja imprez sportowych od wewnątrz, to czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy Ci 12 dni w centrum sportowej rywalizacji najlepszych młodych tenisistów stołowych w Europie!

 

 Do zadań wolontariuszy należeć będzie między innymi:

- wsparcie procesu akredytacyjnego,

- obsługa biura zawodów,

- obsługa systemu lice score,

- wsparcie organizatora w bieżących działaniach.

 

Od wolontariuszy wymagamy:

- ukończonych minimum 16 lat,

- dyspozycyjności w dniach 12 – 23 lipca 2023 roku,

- znajomości języka angielskiego (mile widziana),

- znajomość zasad tenisa stołowego (mile widziana).

 

Zapewniamy:

- ubezpieczenie NNW,

- koszulki wolontariackie,

- wyżywienie,

- pamiątkowe gadżety.

 

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza propozycja, to zapraszamy do przesłania zgłoszenia. Wystarczy kliknąć w ten link (https://forms.gle/KZo2FumP5eCZe4uu9). Termin zgłoszeń mija 7 lipca br. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: wolontariat@pzts.pl

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.