06 października 2021

Już 23 października w Białej Podlaskiej zostanie zorganizowany I Turniej Tenisa Stołowego im. Lotników Podlaskich. Udział w rywalizacji jest bezpłatny, a zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Zapisy już wkrótce.

 

Fundacja rusza z zapisami (KLIKNIJ, aby zapisać się do turnieju) do turnieju w piątek 8 października. Udział w turnieju może wziąć każdy. Rywalizacja będzie toczyła się w czterech kategoriach:

- rocznik 2011 i młodsi,

- rocznik 2007-2010,

- rocznik 2003-2006,

- rocznik 2002 i starsi,

w podziale na kobiety i mężczyzn. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, na który będzie się składać kanapka, woda, owoc oraz pamiątkowy medal. Na najlepszych będą czekały upominki. 

Gospodarzem tenisowych zmagań będzie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej. Obiekt będzie odpowiednio zaaranżowany, a rywalizacja toczyć się będzie na 9 stołach. 

Turniejowej rywalizacji towarzyszyć będzie wystawa tematyczna związana z historią lotnictwa podlaskiego, a dokładnie 61. Lotniczego Pułku Szkolno - Bojowego Biała Podlaska. Plansze będą udostępnione w trakcie trwania rywalizacji w miejscu ogólnodostępnym dla kibiców.

Nad całością wydarzenia patronat honorowy objął Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Polski Związek Tenisa Stołowego. Patronat medialny Biała24. Partnerami wydarzenia są Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej, Kino Merkury oraz Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Tenis Stołowy w Białej Podlaskiej

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.