09 listopada 2021

VolleyBOS 2021 - siatkówkowy zawrót głowy w Białołęckim Ośrodku Sportu

 

Kurek, Leon, Nowakowski, te nazwiska znają wszyscy. Kto nie chciałby choć przez chwilę poczuć się jak jeden z nich? Wydaje się to trudne, jednak nic prostszego. Wystarczy wziąć udział w turnieju BOS i poczuć się jak jedna z gwiazd.

 

Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski oraz Fundacja Absens Carens serdecznie zapraszają mieszkańców Białołęki i Warszawy do udziału w cyklu turniejów siatkarskich „VolleyBOS – Amatorska Liga Siatkówki”. Zawody rozgrywane będą w kategorii OPEN w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21. Będzie nowa formuła - dwa turnieje eliminacyjne - w dniach 20 listopada i 11 grudnia oraz turniej finałowy 19 grudnia. Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Oprócz spełnienia marzeń o rozegraniu zawodów niczym prawdziwy profesjonalista, dla najlepszych przewidziane zostały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary. Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników rozgrywek, wyłoniony zostanie MVP całego turnieju.

 

Zapisy już ruszyły, a udział można zgłaszać poprzez stronę internetową Białołęckiego Ośrodka Sportu: www.bos.waw.pl.

Dodatkową atrakcją turnieju będzie przygotowana przez Fundację Absens Carens wystawa historyczna, której motywem przewodnim jest walka o niepodległość. Składać się na nią będzie 10-12 plansz z historycznymi materiałami i anegdotami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Spodziewamy się wielkich sportowych emocji oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do BOS!

VolleyBOS 2021 - siatkówkowy zawrót głowy w Białołęckim Ośrodku Sportu

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.