LUBARTÓW

Regulamin

Ważne dokumenty

Z rakietką ku niepodległości to kontynuacja projektu, który z powodzeniem był realizowany w 2021 roku. W pierwszej edycji w 12 turniejach w całej Polsce udział wzięło niemal 1800 uczestników w różnym wieku, w kategoriach dziecięcych, młodzieżowych, ale także dorosłych.

Obecny projekt realizowany jest w ramach projektu Mikro Granty, którego operatorem jest Fundacja Orły Sportu. Projekty, które otrzymały dofinansowanie, z założenia skierowane są do dzieci i młodzieży. Oznacza to, że ta edycja minimalnie różni się od tej z 2021 roku. Nie zmienia się natomiast cel. Chcemy promować sport, postawy prozdrowotne, a jednocześnie chcemy podkreślić postawy patriotyczne oraz uczcić kolejną, 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przed nami cztery turnieje. W każdym udział weźmie około 50 uczestników, którzy powalczą o zwycięstwa w swoich kategoriach. A ile będzie kategorii? Decyzję w tej sprawie będziemy podejmować przed poszczególnymi turniejami, kiedy będziemy już wiedzieć, w jakim wieku są zgłoszeni uczestnicy.

 

Cykl Z RAKIETKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI został obięty patronatem przez Polski Związek Tenisa Stołowego.

 

Zadanie ,,Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.