Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

Turniejowe ABC, czyli

dokumenty do pobrania

Oświadczenie uczestnika turnieju

Oświadczenie rodziców

Zgoda rodziców

Regulamin wolontariatu

Porozumienie wolontariackie

Regulamin turnieju

Ruszyły zapisy na turniej “Z Rakietką Ku Niepodległości” w Lubartowie, który zostanie rozegrany już 30 października br. Miejscem tenisowych zmagań będzie Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki, ul. Chopina 6. Udział w rywalizacji jest bezpłatny, a zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Absens Carens.

 

Udział w turnieju może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Rywalizacja będzie toczyła się w trzech kategoriach:

- do lat 11,

- 12-15 lat,

- 16 lat i starsi,

w podziale na kobiety i mężczyzn.

 

Na każdego uczestnika turnieju czekać będzie przygotowany pakiet startowy, zawierający: baton zbożowy, wodę, owoc oraz pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Turniejowej rywalizacji towarzyszyć będzie wystawa poświęcona polskim sportowcom walczącym o niepodległość.

 

Patronat nad projektem Z RAKIETKA KU NIEPODLEGŁOŚCI objął Polski Związek Tenisa Stołowego. Partnerem turnieju w Lubartowie jest Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

 

Kliknij i zgłoś się do turnieju!

KOMUNIKATY

KOMUNIKAT nr 1 

z dnia 29.10.2021 r.

 

Informujemy, że zamknięte zostały zapisy do kategorii 16 lat i starsi. Istnieje jeszcze możliwość zapisania się do pozostałych kategorii, ale tylko i wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy (kliknij TUTAJ).

 

Jednocześnie informujemy, że na stronie Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zostały opublikowane drabinki turniejowe. W przypadku wpływania kolejnych zgłoszeń będą one na bieżąco aktualizowane.