KOMUNIKAT nr 1 

z dnia 29.10.2021 r.

 

Informujemy, że zamknięte zostały zapisy do kategorii 16 lat i starsi. Istnieje jeszcze możliwość zapisania się do pozostałych kategorii, ale tylko i wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy (kliknij TUTAJ).

 

Jednocześnie informujemy, że na stronie Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zostały opublikowane drabinki turniejowe. W przypadku wpływania kolejnych zgłoszeń będą one na bieżąco aktualizowane. 

KOMUNIKATY

Kliknij i zgłoś się do turnieju!

Ruszyły zapisy na turniej “Z Rakietką Ku Niepodległości” w Lubartowie, który zostanie rozegrany już 30 października br. Miejscem tenisowych zmagań będzie Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki, ul. Chopina 6. Udział w rywalizacji jest bezpłatny, a zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Absens Carens.

 

Udział w turnieju może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Rywalizacja będzie toczyła się w trzech kategoriach:

- do lat 11,

- 12-15 lat,

- 16 lat i starsi,

w podziale na kobiety i mężczyzn.

 

Na każdego uczestnika turnieju czekać będzie przygotowany pakiet startowy, zawierający: baton zbożowy, wodę, owoc oraz pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Turniejowej rywalizacji towarzyszyć będzie wystawa poświęcona polskim sportowcom walczącym o niepodległość.

 

Patronat nad projektem Z RAKIETKA KU NIEPODLEGŁOŚCI objął Polski Związek Tenisa Stołowego. Partnerem turnieju w Lubartowie jest Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

 

Regulamin turnieju

Porozumienie wolontariackie

Regulamin wolontariatu

Zgoda rodziców

Oświadczenie rodziców

Oświadczenie uczestnika turnieju

Turniejowe ABC, czyli

dokumenty do pobrania

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.