Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

Turnieje zostaną rozegrane w okresie październik-grudzień 2021 w 10 województwach. Gospodarzami zawodów będą Lubartów, Ząbki, Bilcza, Dębica, Zielona Góra, Gliwice, Nowy Dwór Mazowiecki, Kraków, Poznań, Gdów, Olsztyn oraz Biała Podlaska. Rywalizacja będzie toczyła się w trzech kategoriach: do lat 12, 13-16 lat, 17 lat i starsi, w podziale na kobiety i mężczyzn. System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszeń do danych kategorii. Wszystkie turnieje będą prowadzone uwzględniając obostrzenia związane z pandemią COVID-19 i przepisów obowiązujących w trakcie przeprowadzania zawodów. 

W tym celu na specjalnie przygotowanych halach do dyspozycji uczestników będzie czekało kilkanaście stołów do tenisa stołowego z odpowiednio wydzielonymi polami gry.

 

Osoby oczekujące na swój mecz będą mogli korzystać z wydzielonej strefy atrakcji. W której animatorzy będą zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu, proponując gry i zabawy dla osób w każdym wieku.

 

Na każdego uczestnika turnieju czekać będzie przygotowany pakiet startowy, zawierający: baton zbożowy, wodę, owoc oraz specjalny pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Każdemu turniejowi towarzyszyć będzie również wystawa poświęcona polskim sportowcom walczącym o niepodległość, do czego także nawiązuje nazwa projektu. 

 

Cykl turniejów jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a patronat nad projektem objął Polski Związek Tenisa Stołowego.

Zapisy i więcej informacji na stronie absenscarens.org. Udział w zawodach jest bezpłatny.

LUBARTÓW

ZĄBKI

BILCZA

DĘBICA

ZIELONA GÓRA

GLIWICE

NOWY DWÓR MAZOWIECKI

KRAKÓW

POZNAŃ

GDÓW

OLSZTYN

BIAŁA PODLASKA

Ruszyły zapisy na cykl turniejów “Z Rakietką Ku Niepodległości”. Jest to 12 turniejów tenisa stołowego, które zostaną zorganizowane w celu uczczenia 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Już teraz wybierz turniej, w którym chcesz zagrać i kliknij w wybraną miejscowość. Dowiesz się więcej o turnieju i wyślesz swoje zgłoszenie! Nie zwlekaj!